Polskie drogi

Fotoprzestroga: Dwie osoby nie żyją

Niewiele zostało z peugeota 406, którego kierowca stracił panowanie nad autem i wjechał w drzewo. Wypadek okazał się również tragiczny w skutkach - zginęły dwie osoby.

Jak powiadomił oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach Piotr Gdaniec do wypadku doszło nocą z wtorku na środę w Klukowiej Hucie.

"22-letni kierowca peugeota stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewe pobocze, gdzie uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł 24-letni pasażer, a kierowca zmarł w szpitalu" - dodał Gdaniec.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku drogowego i pojazdu, szkic sytuacyjny oraz dokumentację fotograficzną. Badanie krwi wykaże, czy kierowca był trzeźwy.

Wrak samochodu został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy będą dokładnie wyjaśniać jej okoliczności.

Reklama

***

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

Zagłosuj i wygraj ponad 20 000 zł!

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!PAP/INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy