Polskie drogi

Chwila nieuwagi i kolizja gotowa

Ogólnych potłuczeń ciała doznał kierujący audi, który zderzył się z oplem. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierujący oplem podczas manewru zawracania nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia pojazdów. 62-latek stracił prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór. Oficer dyżurny oleckiej komendy został powiadomiony, że w miejscowości Pietrasze na terenie gminy Świętajno doszło do zdarzenia drogowego.

Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce ustalili, że kierujący osobowym oplem podczas manewru zawracania nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego zderzył się z jadącym w kierunku Giżycka Audi.

Zdarzenie zarejestrowała kamerka umieszczona w samochodzie poszkodowanego. Publikujemy je ku przestrodze.

Kierujący audi z podejrzeniem urazu kręgosłupa szyjnego został przetransportowany do szpitala w Giżycku. Na szczęście, jak się później okazało, doznał on jedynie ogólnych potłuczeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że 62-latek był trzeźwy.

Reklama

Za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym mieszkańcowi gminy Wydminy funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy.

INTERIA.PL/Policja
Dowiedz się więcej na temat: wypadek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy