Jazda (bez)alkoholowa

Pijany 18-latek wiózł trzy 16-latki. Spowodował wypadek

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Tarnowskich Górach. Pijany 18-latek, który kierował audi, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z Renault Scenic. W zdarzeniu ucierpiało siedem osób.

Do zdarzenia doszło około godziny 4.50 w sobotę. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-letni kierujący Audi A3, nie zastosował się do znaku "stop" i wjechał na skrzyżowanie nie udzielając pierwszeństwa przejazdu 63-letniemu kierującemu renaultem.

W wyniku zderzenia pojazdów, aż siedem osób odniosło obrażenia. Byli to kierujący samochodami oraz ich pasażerowie - trzy 16-letnie kobiety podróżujące samochodem audi, 62-letnia kobieta i 63-mężczyzna, którzy byli pasażerami scenica. Wszystkie te osoby trafiły do pobliskich szpitali.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ruchu drogowego zbadali stan trzeźwości 18-letniego kierowcy audi. Mężczyzna był pijany, miał ponad promil alkoholu. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniać będzie miejscowa prokuratura we współpracy z tarnogórską jednostką policji.

ReklamaPolicja/Interia.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy