Moto Show w Krakowie 2019

Bezpieczeństwo ponad wszystko!

Podczas Moto Show w Krakowie, które odbędzie się już w najbliższy weekend, zostanie poruszony temat bezpieczeństwa na drodze.

Trudno mówić o motoryzacji nie wspominając o tym co najważniejsze, czyli zdrowiu i odpowiedzialnym zachowaniu. Postanowiliśmy pokazać naszym gościom jak odpowiednio zachować się w trudnych sytuacjach. Na targach będzie można skorzystać z symulatorów dachowania i zderzeń, które z pewnością pobudzą wyobraźnię kierowców. Przekonamy się również, ile czasu potrzeba, aby zahamować awaryjnie na drodze.

Dzięki współpracy zespołu Moto Show w Krakowie z firmą MotoPark Kraków uczestnicy będą mogli wziąć udział w interaktywnej strefie bezpieczeństwa. To właśnie w tym miejscu odbędą się liczne warsztaty, szkolenia i projekcje, które mają wyczulić kierowców na prawidłowe reakcje na drodze.

Reklama

Przez dwa dni w Strefie Pokazów, Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska poprowadzi pokazy ratownictwa motocyklowego. Jak kontrolować swój pojazd w trudnych warunkach? Tego dowiemy się podczas odbywających się każdego dnia pokazów różnych technik prowadzenia, które zaprezentują profesjonalni instruktorzy MotoPark Kraków.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy