Moto Show w Krakowie 2016

Plebiscyt MotoAs Interii

Po raz pierwszy w historii Interii organizujemy plebiscyt na najciekawsze i najlepsze modele samochodów dostępnych w Polsce. Werdykt oraz ich ostateczny wybór zostawiamy wam, nasi czytelnicy.

Motoryzacja gości w naszym życiu codziennie. Jest tematem rozmów, nie tylko  pasjonatów. To również ogromna branża utrzymująca niejedną gospodarkę, a jeszcze z innej strony, to środek transportu każdego dnia.

Co roku na rynku motoryzacyjnym pojawia się mnóstwo pięknych, szybkich, eleganckich, ale także ekonomicznych samochodów. Który z nich jest najlepszy?

By się tego dowiedzieć zebraliśmy od wszystkich producentów w Polsce ich typy w 8 następujących kategoriach: STYL (kliknij TUTAJ), MOC  (kliknij TUTAJ), KLASA (kliknij TUTAJ), ROZSĄDEK (kliknij TUTAJ), MIASTO (kliknij TUTAJ), NA KAŻDĄ DROGĘ (kliknij TUTAJ), DO PRACY (kliknij TUTAJ), LEGENDA (kliknij TUTAJ). Udział w plebiscycie mogły wziąć samochody, które są aktualnie dostępny w salonach poszczególnych marek. Jedynie ostatnia kategoria - Legenda składa się z najważniejszych aut z całej historii danych firm.

Więcej o nominowanych samochodach przeczytacie w poszczególnych kategoriach.Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy