Frankfurt 2015

Mercedes klasy V i AMG? Dlaczego nie!

​Mercedes klasy V i AMG to pojęcia, która wydają się od siebie tak odległe, jak to tylko możliwe. Co bowiem może łączyć vana z samochodami sportowymi?

Jednak niemieccy inżynierowie uznali, że takie połączenie jak najbardziej jest możliwe. Efekt? Na salonie we Frankfurcie w połowie września zadebiutuje Mercedes klasy V w wersji AMG Line.

Samochód otrzymał zmienioną stylizację przedniej i tylnej części nadwozia, spojler dachowy, nakładki na progi oraz 19-calowe felgi AMG. We wnętrzu znajdziemy aluminiowe nakładki na pedały, przebudowaną konsolę środkową z klimatyzowanym schowkiem i podświetlanymi uchwytami na kubki oraz aluminiowe wstawki na desce rozdzielczej.

Podróżujący z tyłu pasażerowie będą mieli do swojej dyspozycji uchwyty na tablety oraz sterowanie klimatyzacją. Samochód będzie posiadał również panoramiczne okno dachowe o wymiarach 190 na 112 cm.

Zmiany techniczne nie są duże, jednak klasa V w wersji AMG Line otrzyma obniżonee o 15 mm zawieszenie oraz tarcze hamulcowe o średnicy 17 cali.

Reklama

Pakiet AMG Line będzie można zamówić do każdej wersji klasy V, niezależnie od silnika czy nadwozia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mercedes V Klasa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy