Bezpieczna jazda z Interią i SZC

Wygraj darmowe szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy

W drugim miesiącu wakacji kontynuujemy nasz konkurs, w którym rozdamy trzy kolejne vouchery na szkolenia jazdy w Sobiesław Zasada Centrum, na torze w Bednarach,

Nawet najlepszym kierowcom wciąż zdarzają się błędy lub nawyki, które niekorzystnie wypływają na bezpieczeństwo na drodze. Eliminowanie ich samemu nie zawsze jest skuteczne, ponieważ często nie dostrzegamy ich lub po prostu nie wiemy, że pewne odruchy są błędne. Najlepiej więc wziąć udział w szkoleniu z zakresu bezpiecznej jazdy, prowadzonym przez specjalistów. Vouchery na takie właśnie szkolenia możecie wygrać w drugiej edycji konkursu Interii i Sobiesław Zasada Centrum.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć tę nagrodę? Miesiąc temu pytaliśmy o to, jak dbacie o bezpieczeństwo latem. Z wielu merytorycznych odpowiedzi wybraliśmy te najciekawsze, co nie było prostym zadaniem. Tym razem podejdziemy do sprawy trochę luźniej - prosimy więc o motoryzacyjne zdjęcia z wakacji. Co powinno się znaleźć na takich zdjęciach? Oczywiście samochód lub motocykl - resztę pozostawiamy waszej kreatywności. Zdjęcia prosimy przesyłać na adres motokonkursy@firma.interia.pl. Na zgłoszenia czekamy do 23 sierpnia włącznie.

Reklama

Nagrodą główną będzie jednoosobowy voucher na standardowe szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy poszerzone o program sportowy na torze w Bednarach. Będzie ono dostępne dla zwycięzcy w terminie uzgodnionym z Sobiesław Zasada Centrum. Oprócz tego przygotowaliśmy dwie nagrody pocieszenia - standardowe szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy na torze w Bednarach. Vouchery będzie można wykorzystać w dowolnym terminie przez określony na nich czas.

UWAGA! Oprócz zdjęcia na zadany temat, w mejlu muszą pojawić się wasze dane (z adresem) oraz poniższe oświadczenie:

"Oświadczam, że:

1) zapoznałam/zapoznałem się z Regulaminem Konkursu "Bezpieczna jazda z Interią i SZC" dostępnym pod adresem www.motoryzacja.interia.pl i akceptuję jego postanowienia,

2) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków) moich danych osobowych w celach związanych z organizacją Konkursu."

Pełny regulamin konkursu znajdziecie pod tym adresem.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy