Bezpieczna jazda z Interią i SZC

Weź udział w konkursie i wygraj szkolenie z bezpiecznej jazdy

To już trzecia edycja konkursu organizowanego przez Interię oraz Sobiesław Zasada Centrum. Oto dlaczego warto wziąć w nim udział.

Co to jest "bezpieczna jazda"? Albo kierowca, który "jeździ bezpiecznie"? Wbrew pozorom nie chodzi tu jedynie o przestrzeganie ograniczeń prędkości i niepodejmowanie niepotrzebnego ryzyka, na przykład podczas wyprzedzania.

Kierowca naprawdę jeżdżący bezpiecznie to nie tylko taki, który porusza się spokojnie, ale również jest świadom tego, jak samochód zachowuje się w niekorzystnych warunkach drogowych. Potrafi też, w razie niebezpiecznej sytuacji, prawidłowo zareagować.

Niestety, o tym jak wyprowadzić auto z poślizgu lub ominąć przeszkodę, podczas hamowania na śliskiej nawierzchni, nie można po prostu przeczytać. Trzeba to poczuć na własnej skórze i przećwiczyć odpowiednie manewry na tyle dobrze, aby były one naszym naturalnym odruchem.

Reklama

Najlepszym miejscem, aby podnieść swoje kwalifikacje, jest oczywiście szkolenie w wyspecjalizowanym ośrodku, a jednym z najlepszych jest Sobiesław Zasada Centrum. Takie szkolenie na torze w Bednarach możecie wygrać w naszym konkursie.

Aby wziąć w nim udział, wystarczy przesłać na adres motokonkursy@firma.interia.pl odpowiedź na pytanie: Jakiego, ponad 25-letniego, klasyka chciałbyś mieć? Odpowiedź uzasadnij.

Nagrodą główną będzie jednoosobowy voucher na standardowe szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy poszerzone o program sportowy na torze w Bednarach. Będzie ono dostępne dla zwycięzcy w terminie uzgodnionym z Sobiesław Zasada Centrum. Oprócz tego przygotowaliśmy dwie nagrody pocieszenia - standardowe szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy na torze w Bednarach. Vouchery będzie można wykorzystać w dowolnym terminie przez określony na nich czas.

UWAGA! Oprócz odpowiedzi na konkursowe pytanie, w mejlu musi pojawić się poniższe oświadczenie:

"Oświadczam, że:

1) zapoznałam/zapoznałem się z Regulaminem Konkursu "Bezpieczna jazda z Interią i SZC" dostępnym pod adresem www.motoryzacja.interia.pl i akceptuję jego postanowienia,

2) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków) moich danych osobowych w celach związanych z organizacją Konkursu."

Konkurs trwa od 13 do 27 września 2016 roku.

Regulamin dostępny tutaj.


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy