Reklama

Łada w klasie Super 1600

Już w bieżącym sezonie na trasie Rajdu Polski możemy zobaczyć nowy samochód w klasie Super 1600. Z dobrze znanymi Oplami Corsa rywalizować ma Łada 112. Rosjanie samochodem w specyfikacji klasy Super 1600 dysponowali już w sezonie 2002, brał on jednak udział tylko w mistrzostwach Rosji.

Auto po dokonanych zmianach ma być obecnie jednak wyraźnie szybsze od poprzedniej ewolucji i Rosjanie zamierzają je sprawdzić wśród trudniejszej konkurencji.

Stąd Łady 112 Super 1600 mają pojawić się w rajdach mistrzostw Europy o najwyższym współczynniku trudności, a więc w Rajdzie Polski, Bułgarii i na Rajdzie Barum. Ponadto Łady rywalizować mają w rajdach zaliczanych do mistrzostw świata: w rajdzie Niemiec i Finlandii.

Na razie rosyjski producent nie podał nazwisk kierowców.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nowy samochód | Rosjanie

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy