Reklama

Hołowczyc jak Zasada? Posłuchaj...

76 załóg, w tym 17 zagranicznych widnieje na liście zgłoszeń Platinum 63 Rajdu Polski. Jest wśród nich Krzysztof Hołowczyc, który marzy o wyrównaniu rekordu Sobiesława Zasady, który wygrywał nasz narodowy klasyk czterokrotnie.

Oto co mówi "Hołek":

Krzysztof Hołowczyc: Cieszę się, że już niebawem po raz kolejny wystartuję w moim ulubionym rajdzie, po wspaniałych mazurskich trasach, które dają niesamowitą frajdę z jazdy. To nie tylko moja opinia, ale także większości zawodników, którzy startowali poprzednio w Rajdach Kormoran, czy obecnie w Polskim.

Dla mnie tegoroczny Platinum 63 Rajd Polski będzie szczególnie ważny. Mam, bowiem, szansę wyrównać rekord Sobiesława Zasady, który wygrywał nasz narodowy klasyk czterokrotnie. Spróbuję wyrównać ten wyczyn, choć wiem, że nie będzie to łatwe zadanie. Moi rywale są doskonale "rozjeżdżeni", a dla mnie to będzie jedyny w tym roku start, nie licząc rajdów terenowych. Wystartujemy dobrze nam znanym samochodem, którym wygraliśmy w zeszłym roku.

Samochód przeszedł gruntowną przebudowę w Belgii, mamy za sobą też sporo testowych kilometrów. Samochód spisuje się dobrze, więc uznałem, że nie ma potrzeby budowania N12 na jeden rajd, zwłaszcza, że zmiany wprowadzone w nowej specyfikacji Imprezy nie wnoszą żadnego zdecydowanego postępu w osiągach samochodu
.

Posłuchaj.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje