Reklama

Znowu oszukiwali?

Zakończył się drugi sezon rywalizacji o tytuły mistrzów Polski w markowym pucharze Picanto.

W rywalizacji o punkty brało udział 47 kierowców w tym 9 kobiet. Odbyło się sześć rund, w każdej z nich zawodnicy rywalizowali w dwóch wyścigach po dziesięć okrążeń.

Reklama

Doliczywszy do tego wyścigi kwalifikacyjne, statystycznie każdy z zawodników pokonał dystans około 1000 km przejechanych w wyścigowym tempie.

Drugi sezon tych markowych wyścigów okazał się ciekawszy od poprzedniego, a kierownictwo KIA Motors Polska zapowiada, że nadchodzący przyniesie kolejne, jeszcze ciekawsze wydarzenia na torach.

Na koniec podsumowania tego interesującego wydarzenia sportowego powinny znaleźć się wyniki? Niestety nie możemy ich podać. A to z powodu oszustw jakich dopuszczali się niektórzy zawodnicy praktycznie podczas każdej rundy. Także ostatnia nie obyła się bez niedozwolonych przeróbek w samochodach.

Oto komunikat, jaki otrzymaliśmy dzisiaj od Adama Potockiego, głównego organizatora Kia Lotos Cup.

Zespół Sędziów Sportowych (...) po przeprowadzonym szczegółowym badaniu kontrolnym na zawodach i dodatkowym badaniu pobranych części (...) podjął decyzję o wykluczeniu z zawodów za odstępstwa techniczne zawodników Macieja Steinhofa oraz Igora Gregorczyka. Mają oni 48 godzin na odwołanie się do GKSS.

A więc z podaniem ostatecznych wyników jeszcze poczekamy?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tytuły | oszukiwanie | drugi sezon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje