Zawody motocykli 4-kołowych

Po raz pierwszy w Polsce zawody pojazdów 4-kołowych (tzw. quad) i motocykli Supermoto zorganizowane zostały 1 kwietnia 2000. Impreza ta odbyła się na torze Rallycrossowym Słomczyn k/Grójca pod Warszawą. Połączona była z zawodami motocyklowymi Supermoto. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie odbywać się będą kolejne imprezy, również w Słomczynie pod Warszawą.

Zawody pojazdów czterokołowych rozgrywane będą na nowo wybudowanym torze, specjalnie dla pojazdów czterokołowych. Tor znajdować się będzie obok Toru Rallycross Słomczyn. Tor ma nawierzchnie gruntowo-szutrową, częściowo usytuowany jest na terenie podmokłym. Nie jest torem płaskim - zawodnicy będą mieli sporo okazji do poskakania.

Reklama

Planowane imprezy organizowane będą m. in. podczas rallycrossowych Mistrzostw Europy (23-24.09.2000). Treningi i zawody quadów odbywać się będą prawdopodobnie w soboty, w trakcie treningów zawodników rallycrossowych. Druga impreza w tym roku będzie zorganizowana również w Słomczynie podczas pierwszego weekendu listopada, razem z Pogonią za Lisem. Niezależnie od tego, na nowo wybudowanym torze organizowane będą liczne treningi, będzie też możliwość pojeżdżenia dla osób, które nie posiadają własnego sprzętu.

Dowiedz się więcej na temat: impreza | słomczyn | zawody

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje