Reklama

Zawody motocykli 4-kołowych

Po raz pierwszy w Polsce zawody pojazdów 4-kołowych (tzw. quad) i motocykli Supermoto zorganizowane zostały 1 kwietnia 2000. Impreza ta odbyła się na torze Rallycrossowym Słomczyn k/Grójca pod Warszawą. Połączona była z zawodami motocyklowymi Supermoto. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie odbywać się będą kolejne imprezy, również w Słomczynie pod Warszawą.

Zawody pojazdów czterokołowych rozgrywane będą na nowo wybudowanym torze, specjalnie dla pojazdów czterokołowych. Tor znajdować się będzie obok Toru Rallycross Słomczyn. Tor ma nawierzchnie gruntowo-szutrową, częściowo usytuowany jest na terenie podmokłym. Nie jest torem płaskim - zawodnicy będą mieli sporo okazji do poskakania.

Reklama

Planowane imprezy organizowane będą m. in. podczas rallycrossowych Mistrzostw Europy (23-24.09.2000). Treningi i zawody quadów odbywać się będą prawdopodobnie w soboty, w trakcie treningów zawodników rallycrossowych. Druga impreza w tym roku będzie zorganizowana również w Słomczynie podczas pierwszego weekendu listopada, razem z Pogonią za Lisem. Niezależnie od tego, na nowo wybudowanym torze organizowane będą liczne treningi, będzie też możliwość pojeżdżenia dla osób, które nie posiadają własnego sprzętu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: impreza | słomczyn | zawody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje