Reklama

www.opony.interia.pl

Ponad rok temu, gdy rozpoczynał się sezon zimowy, przez łamy naszego serwisu przetoczyła się burzliwa dyskusja na temat zasadności stosowania opon zimowych.

Wywołał ją jeden z naszych czytelników. W swoim liście do nas twierdził on wtedy, że opony całoroczne sprawują się równie dobrze, jak zimowe i nie ma sensu na wymianę.

Jednak badania niezależnych ekspertów zdecydowanie temu przeczą. Opony zimowe poprawiają w znacznym stopniu bezpieczeństwo jazdy.

Jesień to czas, kiedy poszczególne firmy oponiarskie prezentują swoje nowości. W naszym serwisie będziemy je prezentować. Zaczynamy od opony Uniroyal MS plus 66.

Jest to nowa opona zimowa wprowadzona na rynek w sezonie 2007/2008. Ta opona kierunkowa przeznaczona dla samochodów klasy średniej i wyższej.

Reklama

W kolejnej generacji znanego już bieżnika MS plus 55 poprawiono parametry zachowania na ośnieżonej i oblodzonej nawierzchni z zachowaniem wysokiej skuteczności w ochronie przed aquaplaningiem.

Dzięki zwiększonej liczbie nacięć wzdłużnych oraz bocznych w istotny sposób poprawiono przyczepność podczas jazdy na ośnieżonych drogach.

TUTAJ znajdziesz nasz specjalny serwis poświęcony oponom.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: opony

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy