Reklama

Wdzięk dźwięku w car-audio

Tuning wozu zwykle zachwyca nasze oczy, lecz bywają takie auta, które działają na niemal wszystkie nasze zmysły: wzroku, dotyku i... słuchu.

Po raz pierwszy w tym roku podczas targów Tuning Show w Krakowie będziemy świadkami premiery salonu światła i dźwięku. W specjalnej strefie Car-Audio zobaczymy, a przede wszystkim usłyszymy jak potrafią brzmieć niektóre samochody.

Wykład o dźwięku

Tym razem nie tylko będziemy mogli podziwiać krystalicznie czyste dźwięki, ale także wziąć udział w szkoleniach z zakresu instalacji takich systemów jak: sprzęt Car-Audio, nawigacje GPS oraz CB radia.

Po raz pierwszy w Polsce profesjonaliści w tej branży zaprezentują na salach wykładowych jak uzyskać nieskazitelnie czysty dźwięk w każdym samochodzie. Obecni na Tuning Show 2012 będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat profesjonalnych systemów nagłaśniania oraz przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom w zakresie elektroniki użytkowej stosowanej w samochodach.

Reklama

W pełni multimedialnej formie prezentacji zobaczymy ruchome głowice , profesjonalne oświetlenie oraz nagłośnienie, które dzięki firmom Mediam oraz StudioPro gwarantuje najwyższy poziom światła i dźwięku. Uczestnicy targów będą mieli możliwość wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych warsztatach Dj'skich oraz w pokazie sprzętu multimedialnego stosowanego na największych eventach.

Dodatkowo targom Tuning Show nieprzerwanie przez 48h będzie towarzyszyć znakomita muzyka klubowa. W strefie Salonu Car-Audio już od samego rana swoje sety będzie prezentował jeden z najlepszych rezydentów klubu Base, gdzie będzie mieć miejsce nocna odsłona eventu.

Kino domowe w Seacie Alhambra

Kino domowe i dźwięk przestrzenny w domach stał się już standardem. Jednak technologia jak i pomysłowość niektórych osób te standardy przewyższyła. Andrzej z firmy Carado postanowił umilić sobie i swojej rodzinie codzienną jazdę samochodem. Stworzył system dźwiękowy pracujący w technologii 5.1, który jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki potrafi wywołać w nas doznania, jakich doświadczyć możemy wyłącznie na koncertach lub na pokazie kinowym w perfekcyjnie nagłośnionej sali.

Sercem całego systemu jest stacja multimedialna Alpine IVA-W505R, która włada 5-kanałowym wzmacniaczem MRA-D550 będącym jednocześnie procesorem dźwięku. Dzięki zastosowaniu 3-drożnego systemu przedniego DLS UR36i oraz centralnego głośnika wykonanego w oparciu o system DLS Scandinavia śmiało można tą instalacje nazwać Hi-endową. Oprócz tak rozbudowanego systemu audio w seacie znajdziemy kilka wizualnych modyfikacji zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Każdy, kto chce zobaczyć i usłyszeć ten nietypowy rodzinny samochód, powinien odwiedzić ostatnią część hali targów Tuning Show w Krakowie.

The highest quality

Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć także WV Sirocco wyposażonego w system marki Alpine czy już dobrze znanego Nissana 350Z reprezentanta marki Peiying. Nowością jest jednak to, że oprócz klasycznych samochodów Demo będzie można zobaczyć, a co ważniejsze posłuchać, Hi-endowych instalacji audio, które pozwolą w pełni poczuć prawdziwe brzmienie ulubionego utworu. Masa warsztatów, prezentacji i konkursów z mocną dawką klubowego brzmienia - tak można w skrócie opisać nowy projekt tworzony wspólnie przy współpracy TSK i Portalu Car Audio.

Dowiedz się więcej na temat: dźwięki | car audio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy