Reklama

Uwaga! Blokada ronda Siemowita

Po raz trzeci odbędzie się w Ostrołęce blokada ronda Siemowita łączącego drogi krajowe numer 61 i 53.

Od 10-tej protestujący będą przez godzinę z transparentami chodzić przez przejście dla pieszych domagając się budowy obwodnicy miasta.

Zdaniem członków społecznego komitetu protestacyjnego, inwestycja jest niezbędna dla dalszego rozwoju miasta i regionu. Wskazują też na pilną potrzebę remontu mostu na Narwi, który leży w ciągu tej drogi.

Na czas utrudnień policja przygotowała objazdy. Kierowcy jadący drogą krajową numer 61 od strony Warszawy w Różanie kierowani będą na Ostrowię Mazowiecką i stamtąd do Łomży, natomiast objazd w kierunku Olsztyna i Szczytna prowadzić będzie z Różana przez Maków Mazowiecki i Przasnysz.

Podobne manifestacje odbywały się już w styczniu i lutym. Wówczas frekwencja była niewielka.

Reklama

Aktualizacja

Zakończyła się blokada ronda łączącego drogi krajowe nr 53 i 61 w Ostrołęce (Mazowieckie). Kilkadziesiąt osób chciało poprzez protest zwrócić uwagę na potrzebę wybudowania obwodnicy.

Blokada rozpoczęła się o godz. 10 i trwała godzinę. Utrudnienia dotyczyły kierowców poruszających się trasą Warszawa-Ostrołęka-Łomża oraz Warszawa-Ostrołęka-Olsztyn.

Protestujący przechodzili przez przejście dla pieszych, blokując ruch samochodów, co jakiś czas przepuszczają oczekujące pojazdy.

Tego rodzaju akcja zorganizowana została w Ostrołęce po raz trzeci. Podobne odbyły się w styczniu oraz w lutym. Za każdym razem brało w nich udział po kilkadziesiąt osób. Organizatorem blokady jest działający od końca ub. roku Społeczny Komitet Protestacyjny, który chce zwrócić uwagę władz Mazowsza oraz rządu na potrzebę wybudowania obwodnicy Ostrołęki

ZJEDŹ NA CHWILĘ NA POBOCZE

Polub MOTO INTERIA na Facebooku. Tam znajdziesz więcej zdjęć, ciekawostki i... konkursy. Do wygrania wkrótce samochód na weekend!. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

IAR/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje