Reklama

Tragedia w oplu. Dwie osoby zginęły, dwie zostały ciężko ranne

Dwie osoby zginęły, a dwie zostały ciężko ranne w wypadku, do którego doszło nad ranem w Komarnie niedaleko Białej Podlaskiej.

Do tragedii doszło na drodze nr 811. Z nieznanych przyczyn kierowany przez 29-latka opel zjechał z jezdni do rowu, a następnie uderzył w drzewo. W wypadku śmierć poniosło dwóch pasażerów; jeden zginął na miejscu, a drugi zmarł w czasie reanimacji. Trzeci pasażer walczy o życie w szpitalu. Pod opiekę lekarzy trafił też kierowca opla, któremu udało się przeżyć. Wiadomo, że był trzeźwy.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Jak udało się ustalić mężczyźni w wieku 29-30 lat wracali ze spotkania towarzyskiego. Kilka lat wcześniej razem studiowali. Pochodzą z różnych miejscowości na terenie województw lubelskiego i mazowieckiego.

Reklama

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: zginął

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy