Reklama

Tłok na śniegu...

Wspólny start na odcinku specjalnym? Nie, to efekt bardzo trudnych warunków na trasie zakończonego wczoraj Rajdu Magurskiego, pierwszej rundy rajdowych mistrzostw Polski w sezonie 2006. Jak widać na zdjęciach nie wszyscy kierowcy radzili sobie ze śniegiem i zaspami, czego efektem było "spiętrzenie" kilku aut na OS-ie.

Przypomnijmy, że rajd wygrał Leszek Kuzaj (Subaru Impreza). Drugie miejsce zajął Tomasz Kuchar (Subaru Impreza) - strata 2.12,9, na trzeciej pozycji rajd ukończył Sebastian Frycz (Mitsubishi Lancer) - strata 2.26,1.

Oto co powiedział na mecie zwycięzca "Magurskiego": Jesteśmy zadowoleni, szczęśliwi, mamy

komplet punktów! Na ostatniej pętli decyzją kierownictwa zespołu musieliśmy trochę zwolnić, ale i tak udało się wygrać większość odcinków na rajdzie. Już za 2 tygodnie wylatujemy do Meksyku, gdzie dla odmiany czekają nas upały w samochodzie. Fot. Marek Wicher

ZOBACZ galerię zdjęć.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: tłoki | rajd | tłok

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy