Reklama

Subaru 555

Subaru World Rally Team powrócił do współpracy z British American Tobacco, właściciela tytoniowej marki 555 - umowa obejmuje co najmniej najbliższe trzy lata. Obie firmy współpracowały już w latach dziewięćdziesiątych przez niemal całą dekadę, a ponowne wspólne działania łączone są z osobą Davida Richardsa, który w ostatnim czasie został szefem zespołu British American Racing, startującego w Formule 1. Mówi się, że to właśnie on doprowadził do porozumienia swoich nowych pracodawców ze swą macierzystą firmą Prodrive - zajmującą się obsługą Subaru w mistrzostwach świata.

Dla całego zespołu jest to wspaniała wiadomość. Cieszymy się, że BAT doceniło korzyści jakie płyną dla ich firmy z uczestnictwa w rajdowych mistrzostwach świata. Ich wsparcie z pewnością pomoże nam w osiągnięciu coraz lepszych rezultatów. Niewiele osób pamięta już, że w swoich początkach, samochody Subaru World Rally Team były głównie białe, z różnymi, kolorowymi reklamami sponsorów. Ścisła współpraca z BAT, rozpoczęta w roku 1993, zaowocowała zmianą designu naszych aut. To właśnie wtedy pojawiła się charakterystyczna niebieska Impreza, z trzema żółtymi piątkami. Nie przesadzę chyba mówiąc, że ten samochód stał się na wiele lat jednym z najlepiej rozpoznawanych rajdowych obrazów. Subaru razem z BAT stworzyło też jeden z najlepszych zespołów rajdowych w historii. Mamy nadzieję, że nasza ponowna współpraca przyniesie podobny efekt - powiedział David Lapworth,szef Subaru World Rally Team.

Reklama

autoklub.pl
Dowiedz się więcej na temat: firmy | team

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy