Reklama

Stec Xeramic Motorsport punktuje

W miniony weekend załoga w składzie Mariusz Stec/Zbyszek Gruszka wystartowała w XXXI Rajdzie Elmot.

Poznając możliwości nowego samochodu Mariusz Stec sukcesywnie przyśpieszał, co ostatecznie zaowocowało zajęciem czwartego miejsce w grupie N i szóstego w klasyfikacji generalnej rajdu.

Relacje poszczególnych teamów przeczytasz TUTAJ

Zobacz galerię zdjęć z rajdu Elmot

Mariusz Stec: Jestem zadowolony z czwartego miejsca w klasie choć na pewno mogło być lepiej. Cały czasu uczyłem się możliwości nowego samochodu, nigdy wcześniej nie jechałem z kłową skrzynią biegów. Pierwszy start z tyloma nowościami, to nieco za wcześnie, by rywalizować z czołówką naszej klasy. Wspólnie z pilotem zgromadziliśmy jednak sporo doświadczeń i na kolejnym rajdzie tanio skóry nie sprzedamy. Myślę, że w tym roku będzie nas stać na naprawdę dobry wynik.

Reklama

Zbyszek Gruszka: Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Mariuszem. Jechało nam się fantastycznie i tak jak planowaliśmy doprowadziłem nas szybko i bezpiecznie do mety rajdu. Zdobyliśmy cenne punkty. Jestem tym bardziej zadowolony, że zająłem na tym rajdzie pierwsze miejsce w kategorii talent roku wśród pilotów. Mam nadzieję, że grupce malkontentów nie wierzących w powodzenie naszej współpracy udało nam się udowodnić, że są w błędzie.

Relacje poszczególnych teamów przeczytasz TUTAJ

Zobacz galerię zdjęć z rajdu Elmot

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gruszka | elmot

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy