Reklama

Schumacher czy Alonso?

To zrozumiałe. Pasjonujemy się startami Roberta Kubicy w wyścigach o Grand Prix Formuły 1. Ale kibice "najdroższego sportu świata" żyją rywalizacją o mistrzowski tytuł.

Walkę o prymat toczą między sobą Niemiec Michael Schumacher (Ferrari) i broniący tytułu Hiszpan Fernando Alonso (Renault). Który z nich wygra?

Na razie szanse mają prawie identyczne. Przypomnijmy. Na dwa wyścigi przed końcem sezonu Niemiec objął prowadzenie w klasyfikacji MŚ kierowców, w której zrównał się w liczbie punktów z Alonso (mają po 116 pkt), ale ma na koncie o jedno zwycięstwo więcej.

Jak sądzisz? Który z nich zostanie mistrzem świata?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Niemiec | Fernando Alonso

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy