Reklama

Rjad Safari po drugim etapie

Colin McRae (Ford Focus WRC) prowadzi po drugim etapie jubileuszowego, 50. Rajdu Safari. Po pięciu dzisiejszych, a dziewięciu w całym rajdzie próbach Brytyjczyk wyprzedza Harriego Rovanperę (Peugeot 206 WRC) o 2:26,2. Trzecie miejsce zajmuje inny kierowca zespołu Forda - Markko Martin, jednak jego strata do lidera jest już ogromna i wynosi 10:30,5. Czwartą pozycję zajmuje Thomas Radstrom jadący Citroenem Xsarą WRC. Na ostatniej próbie z imprezy wycofał się Richard Burns (Peugeot 206 WRC), który przekroczył limit dopuszczalnych spóźnień.

Więcej przeczytasz w serwisie MOTOSPORT

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Peugeot 206 | peugeot | safari | wrc

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy