Reklama

Rajdowy kalendarz 2005

Na rajdowych kibiców czeka nie lada gratka. Magazyn WRC już po raz drugi przygotował rajdowy kalendarz na nadchodzący rok.

Choć w wymiarach jest on podobny do zeszłorocznego, to jego twórcy uważają, że fotografie ilustrujące poszczególne miesiące są zdecydowanie ciekawsze, a to dzięki współpracy ze znaną agencją fotograficzną McKlein. Zmianom uległa też forma graficzna. - Pod głównymi zdjęciami zdecydowaliśmy się umieścić małe rajdowe "klimaty", na które składają się twarze zawodników, rajdowe akcesoria, opony itp. To zdecydowanie ubarwia całość, tworzy oesowy nastrój - przekonuje Paweł Mitula, odpowiedzialny w WRC za projekt kalendarza. Bonusem zawartym w cenie jest płyta CD zawierająca 5100 rajdowych fotografii wykonanych przez znanego fotografa Dominika Kalamusa w trakcie tegorocznego sezonu.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kalendarze | wrc | kalendarz

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy