Reklama

Przybylski: nie pojadę!

Nie pojadę w Rajdzie Krakowskim - powiedział INTERIA.PL Paweł Przybylski. Po naszej publikacji, o tym, że popularny "Chudy" ma wystartować hyundaiem accentem WRC wielu kibiców bardzo się ucieszyło, że Kuzajowi, Kuligowi, Hołowczycowi i Sztuce dojdzie kolejny - jakże groźny konkurent. Niestety, rozmowy Hyundaia z Castrolem, a więc firm, które miały finansować powrót Przybylskiego na rajdowe trasy przedłużają się, bądź - co gorsze - zostały zakończone fiaskiem.

Nie pojadę w Rajdzie Krakowskim - powiedział INTERIA.PL Paweł Przybylski. Po naszej publikacji, o tym, że popularny "Chudy" ma wystartować hyundaiem accentem WRC wielu kibiców bardzo się ucieszyło, że Kuzajowi, Kuligowi, Hołowczycowi i Sztuce dojdzie kolejny - jakże groźny konkurent.

Reklama

Niestety, rozmowy Hyundaia z Castrolem, a więc firm, które miały finansować powrót Przybylskiego na rajdowe trasy przedłużają się, bądź - co gorsze - zostały zakończone fiaskiem. Tak czy inaczej na "Krakowskim "Chudy" nie wystartuje. Jest jednak cień nadziei na jego powrót do wyczynowego sportu. Czy jest to realne przekonamy się za parę tygodni...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wrc | trasy | powrót

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje