Reklama

Potrzebujesz opon zimowych?

Wakacyjna beztroska dobiegła już końca, a to oznacza, że dla kierowców zaczynają się ciężkie dni. Jesienna aura raczej nas nie rozpieszcza, już najwyższy czas, by odkurzyć "drapaczkę" do szyb i przyszykować zmiotkę do śniegu.

Przełom października i listopada wyznacza również początek sezonu na wymianę opon. Właściciele wyspecjalizowanych w usługach wulkanizacyjnych punktów zacierają ręce na myśl o zarobku, niestety, dla wielu osób wydatek związany z zakupem i wymianą opon to spory problem. Na szczęście, jesteśmy my!

Reklama

Stali czytelnicy naszego serwisu wiedzą, że w naszych konkursach wygrać można wiele ciekawych nagród. Oprócz licznych motoryzacyjnych gadżetów, w ręce naszych czytelników niejednokrotnie trafiały również kluczyki do pachnących nowością samochodów testowych. Wylosowani szczęściarze, przez kilka dni użytkować mogli zatankowany pod korek samochód, ich opinię publikowaliśmy na naszych łamach.

Wszystkim, którzy chcieliby zabawić się w dziennikarza motoryzacyjnego proponujemy nową zabawę. Tym razem otrzymacie nie "testówkę na weekend", ale coś znacznie bardziej praktycznego! Wraz z firmą MICHELIN postanowiliśmy oddać do testu naszym czytelnikom aż 50 kompletów nowych opon zimowych! Jak zdobyć jeden z nich?

UWAGA! ZBIERANIE ZGŁOSZEŃ CHĘTNYCH DO TESTOWANIA OPON ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE

Obecnie trwa ich weryfikacja i wybór testerów

Opony, jakie chcielibyśmy wam udostępnić to najnowszy zimowy model firmy MICHELIN - Alpin A4. Komplety dostępne będą w rozmiarach: 195/65R15 oraz 205/55R16. Montaż odbędzie się w warsztatach EUROMASTER.

Samochody pięćdziesięciu wybranych przez nas uczestników akcji wyposażone zostaną w nowe opony zimowe które będziecie mogli testować aż do wiosny!

Oczywiście uczestnicy naszego testu zobowiązani będą do pisemnego dzielenia się swoimi opiniami na temat użytkowanych opon. Najciekawsze i najbardziej konstruktywne opinie publikować będziemy na łamach naszego serwisu.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów oraz już niebawem... samochód na weekend z pełnym bakiem! Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje