Pijana mamusia
Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego zatrzymali do kontroli drogowej renaulta talię , którym kierowała nietrzeźwa 32-latka z gm. Krasnobród.
Jak się okazało, kobieta wiozła do domu trójkę swoich dzieci w wieku od 3 do 13 lat.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 5.20 przy ul. Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim. Kiedy policjanci sprawdzili stan trzeźwości kobiety okazało się że miała w organizmie blisko 1,1 promila alkoholu.
Policjanci zatrzymali Katarzynie K. prawo jazdy. Dzieci w wieku od 3 do 13 lat zostały przekazane rodzinie do czasu wytrzeźwienia kobiety. Teraz 32-latka za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.
Wyrażaj emocje pomagając!
Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: 96 1140 0039 0000 4504 9100 2004 (SKOPIUJ NUMER KONTA).
Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.