Reklama

Pech dominował w Zlinie...

Czeski kierowca Vaclav Pech (Ford Focus WRC) wygrał w niedzielę w Zlinie samochodowy Rajd Barum, eliminację mistrzostw Europy o najwyższym współczynniku - 20.

Pechowo wystartowali w rajdzie Kulik i Kuzaj zajmujący wysokie lokaty po pierwszym dniu imprezy. Janusz Kulig musiał zrezygnować ze startu w drugim etapie na skutek infekcji oka. Po konsultacjach z lekarzami Kulig zdecydował się na natychmiastowy powrót do Krakowa, gdzie podda się leczeniu.

Leszek Kuzaj miał w pierwszym dniu kłopoty z autem, a ostatecznie odpadł z rajdu drugiego dnia, na dziesiątym odcinku specjalnym, gdzie wypadł z drogi. Samochód nie był poważnie uszkodzony ale nie udało się wprowadzić go z powrotem na drogę.

Reklama

W gronie kierowców, którzy nie ukończyli imprezy znalazł się również walczący z Camposem o tytuł mistrza Europy Belg Bruno Thiry, który musiał się wycofać po awarii samochodu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kuzaj | Ford Focus | pech

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy