Reklama

Panizzi znów najszybszy na asfalcie

Gilles Panizz (Peugeot) wygrał czwartą eliminację tegorocznych mistrzostw świata, Rajd Katalonii. Francuz udowodnił, że nie przez pomyłkę nosi miano mistrza asfaltów. Katalonia była bowiem drugim rajdem tegorocznego kalendarza (po Korsyce) rozgrywanym właśnie na tej nawierzchni i drugim, który padł łupem Panizziego. Za Francuzem na mecie imprezy zameldował się aktualny mistrz świata, Brytyjczyk Richard Burns (również Peugeot), a trzeci był kierowca Citroena, też znany specjalista od asfaltów, Francuz Philippe Bugalski. W pierwszej czwórce znalazł się jeszcze jeden kierowca Peugeota, Marcus Gronholm. Tutaj fotogaleria z rajdu Katalonii 2002

Więcej przeczytasz w naszym nowym serwisie MOTOSPORT.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: RAJD KATALONII | kierowca | francuz | peugeot

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy