Reklama

Opony zostają u testerów!

Śnieg zniknął, słońce przygrzewa coraz mocniej, a kierowcy zaczynają zmieniać opony na letnie. To jednocześnie koniec wspólnej akcji firmy Michelin i naszego portalu

Polegała ona na testowaniu przez naszych czytelników najnowszej opony zimowej Michelin Alpin A4.

Pięćdziesiąt kompletów opon w rozmiarach 195/65R15 oraz 205/55R16 trafiło do czytelników, którzy od końca października mieli okazję sprawdzić ich zachowania w zróżnicowanych warunkach drogowych.

Testerzy na bieżąco pisali raporty, w których oceniali zachowanie opon. Najciekawsze opinie były publikowane w serwisie Motoryzacja.

Ponad 97% uczestników akcji "Zostań testerem" odpowiedziało, że opony Alpin A4 zdecydowanie poprawiły lub poprawiły hamowanie na ośnieżonej/oblodzonej nawierzchni (powstało ponad 200 stron opinii na temat wrażeń z jazdy).

Reklama

Dzięki dużemu zaangażowaniu czytelników w akcję testowania, Michelin podjął decyzję o przekazaniu opon testerom w formie darowizny!

Testerom dziękujemy za współpracę i z przyjemnością przekazujemy tę wiadomość! Mailem poinformujemy o szczegółach.

Zostań fanem profilu Moto i Poboczem na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów. Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższych ramkach.

Oceń swoje auto. Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy