Reklama

Odmieniona arosa

Była brzydka i niechętnie kupowana. Teraz - po modernizacji - zyskała na urodzie i wdzięku. Czy poprawi to jej sprzedaż? Pokazana po raz pierwszy podczas salonu samochodowego w Paryżu mała arosa Seata przeszła kurację odmładzającą. Przy okazji upodobniła się do swoich większych braci: ibizy, cordoby i toledo. Przód arosy 2001 charakteryzują teraz podwójne reflektory, chronione przezroczystą szklaną powłoką, i zderzaki w kolorze nadwozia.

Była brzydka i niechętnie kupowana. Teraz - po modernizacji - zyskała na urodzie i wdzięku. Czy poprawi to jej sprzedaż? Pokazana po raz pierwszy podczas salonu samochodowego w Paryżu mała arosa Seata przeszła kurację odmładzającą. Przy okazji upodobniła się do swoich większych braci: ibizy, cordoby i toledo.

Przód arosy 2001 charakteryzują teraz podwójne reflektory, chronione przezroczystą szklaną powłoką, i zderzaki w kolorze nadwozia. Z tyłu znajdują się nowe światła, usytuowane po obu stronach szerokiej klapy tylnej, którą można otworzyć - podobnie jak w innych modelach tej marki - za pomocą logo Seata.

Reklama

Także wewnątrz arosa nieco się zmieniła. Inna jest tablica rozdzielcza, kolory tapicerki i kształt foteli. Nowa odmiana arosy będzie wyposażona w silniki o mocy od 50 do 100 KM o pojemności od 1,0 do 1,4 l. Dostępna będzie także jednostka 60-konna (1,4 l) z automatyczną, 4-biegową skrzynią biegów. Będą też i diesle: 1.7 l z systemem bezpośredniego zapłonu o mocy 60 KM i 1.4 TDI o mocy 75 KM wyposażony w system pomp wtryskowych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: reflektory | braci | toledo | podwójne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy