Reklama

Obasada prawie znana

Mija powoli czas transferowy w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Zmiany barw nie są może tak spektakularne jak w piłce nożnej (zdecydowanie mniejsze pieniądze!), ale dla kibiców nie mniej ciekawe.

Hitem transferowym okrzyknięto przejście Estończyka Markko Martina z Forda do Peugeota. Wydaje się, że równie dobrą inwestycję poczynił Citroen ściągając do siebie Belga Francoisa Duvala (poprzednio Ford).

Reklama

Do obsadzenia zostało w zasadzie jeszcze tylko jedno auto. W Czechach pospolite ruszenie - kibice zbierają pieniądze dla Romana Kresty. Na razie na koncie mieszkańca Żlina jest milion koron.

Jedynie wicemistrz świata Petter Solber nie wie kto będzie jego partnerem. Kierownictwo Subaru nie podjęło jeszcze decyzji, a o miejsce w drugiej imprezie WRC ubiegają się między innymi Fin Mirkko Hirvonen, Hiszpan Daniel Sola oraz Brytyjczyk Kris Meeke. Ten ostatni to protegowany samego Colina McRae, który widząc w 25-latku ogromne możliwości próbuje mu znaleźć miejsce w ekipie fabrycznej. Początkowo Szkot widział siebie w Subaru, ale szybko okazało się, że w nadchodzącym sezonie nie będzie to możliwe.

Wiecej przeczytasz w naszym serwisie poświęconym sportom samochodowym. To TUTAJ.

TUTAJ galeria z Rajdu Argentyny. TUTAJ - Rajdowe skoki, a TUTAJ - rajdówki w wodzie!

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: galeria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje