Reklama

O ING Reanult F1 Roadshow

"Roadshow to niepowtarzalna możliwość usłyszenia silników bolidu F1 w sercu miasta, na żywo i całkowicie za darmo."

Arnaud Barral, prezes Renault Polska

"Roadshow to niepowtarzalna możliwość usłyszenia silników bolidu F1 w sercu miasta, na żywo i całkowicie za darmo."

Agata Szczech, dyrektor PR w Renault Polska ( o lokalizacji trasy przejazdu bolidu Formuły 1)

"W Warszawie braliśmy pod uwagę różne lokalizacje. Zależało nam na tym, aby ze względu na publiczność impreza odbyła się w centralnie położonym miejscu. Po konsultacjach zarówno z inżynierami ruchu, jak i z technikami F1 okazało się, że najlepszym wyborem jest Powiśle i Most Świętokrzyski. Trasa ta otrzymała wszystkie konieczne pozwolenia. Bardzo pomocne w przygotowaniu wydarzenia były władze Warszawy."

Reklama

Flavio Briatore, dyrektor generalny ING Renault F1 Team

"Organizujemy dla widzów imprezy polegające na przejazdach naszych bolidów ulicami miast i pokazy podczas zawodów World Series by Renault. Dzięki temu ludzie mogą zapoznać się z bliska z samochodami Renault, z zespołem i kierowcami, co jest niemożliwe podczas wyścigów Grand Prix. ING Renault F1 Roadshow to przede wszystkim okazja, by pokazać, na czym polega nowoczesna Formuła 1, to fantastyczne widowisko i doświadczenie, o którym trudno zapomnieć."

Alain Dassas, prezes ING Renault F1 Team ( z okazji rozpoczęcia sezonu 2007)

"Renault, jako konstruktor samochodów i jako doskonały zespół sportowy, od zawsze skutecznie łączył zaawansowane rozwiązania techniczne, rozrywkę i ścisłe związki z publicznością. Od czasu powrotu Renault do F1 koncern zawsze chciał otworzyć tę dyscyplinę sportu dla szerszej publiczności, a także przybliżyć widzów do wyścigów i biorących w nich udział ludzi."

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy