Reklama

Nowe nieoficjalne informacje o stanie zdrowia Michaela Schumachera

Dobre wieści płyną do nas ze szpitala w Grenoble. Jak podaje włoski dziennik sportowy "La Gazzetta dello Sport", Michael Schumacher został już odłączony od respiratora i oddycha samodzielnie.

Doniesienia włoskiej prasy nie zostały potwierdzone przez menedżerkę Schumachera Sabine Kehm, która zastrzegła, że takie informacje traktować trzeba, jako "nieważne". Mimo tego, autor artykułu - powołując się na źródła zbliżone do szpitala w Grenoble - twierdzi, że stan Michaela uległ poprawie.

Sabine Kehm nie komentuje doniesień włoskiego dziennika, potwierdza jedynie, że "Schumacher wciąż "znajduje się w fazie wybudzania ze śpiączki".

Włoski dziennik podaje, że przy łóżku siedmiokrotnego Mistrza Świata Formuły 1 dyżurują jego bliscy przyjaciele ze świata F1 - Jean Todt i Ross Brown. W czasie tych wizyt - by stymulować pamięć mistrza - w pokoju Schumachera odtwarzane są dźwięki bolidów i zapisy rozmów z obsługą techniczną.

Reklama

Autor artykułu twierdzi ponadto, że gdy w pokoju Schumachera zjawiają się lekarze na twarzy Michaela zaobserwować można grymasy.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy