Reklama

Na drogach nadal giną ludzie...

Na polskich drogach nadal giną ludzie. Do kolejnych tragicznych wypadków doszło dzisiaj rano.

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w niedzielę rano w miejscowości Rutki (Podlaskie), na drodze krajowej nr 8 Warszawa-Białystok.

Wiadomo, że na prostym odcinku drogi doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych: volkswagena passata i mitsubishi. Volkswagenem podróżowali Polacy z Wrocławia, a mitsubishi - Litwini.

W wyniku wypadku zginął 61-letni Litwin - pasażer mitsubishi oraz 56-letnia Polka z Wrocławia, która podróżowała passatem. Rannych zostało 5, a nie jak wcześniej podawano 4 osoby, w tym 3,5-letnie dziecko - obywatel Litwy. Dziecko w stanie poważnym, ale stabilnym, znajduje się w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

W nocy z soboty na niedzielę, zderzyły się zaś 4 pojazdy. W wypadku zginęła kierująca citroenem młoda kobieta, trzy osoby trafiły do szpitala.

Reklama

W rowie ekipy ratownicze zastały porzuconą terenówkę. Jej kierowca uciekł z miejsca karambolu.

***

Kliknij na Kamery na drogach. Tam naocznie przekonasz się, jak duży jest ruch na zaplanowanej przez nas trasie, a także jakich możesz spodziewać się warunków atmosferycznych. Do twojej dyspozycji oddajemy aż 200 kamer! Obraz jest aktualizowany co kilka minut.

Poniżej zdjęcia z wypadku w Kokaninie koło Kalisza

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy