Reklama

Michael Schumacher już nie leży na OIOM-ie?!

Michael Schumacher już tydzień temu został przeniesiony z oddziału intensywnej terapii medycznej na oddział neurochirurgii szpitala w Grenoble.

To doniesienia francuskich mediów, według których do byłego wielokrotnego mistrza świata Formuły 1 wezwano z Niemiec specjalistę od rehabilitacji medycznej.

Według mediów, niemiecki specjalista ma doprowadzić do szybszego wybudzania Schumachera z trwającej już ponad 100 dni śpiączki farmakologicznej oraz rozpocząć ze sławnym kierowcą serię najprostszych ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Francuska prasa powołuje się na źródła w szpitalu w Grenoble, ale oficjalnie nie potwierdzili tego ani lekarze, ani menedżerka byłego mistrza świata Formuły 1 Sabine Kehm.

Reklama

Kilka dni temu Kehm oświadczyła jednak, że Schumacher chwilami odzyskuje świadomość i jego stan powoli się poprawia. Według francuskich mediów, niemiecki kierowca już trzy tygodnie temu zaczął otwierać oczy, ale ciągle nie wiadomo, czy nie doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu po dramatycznym wypadku narciarskim we francuskich Alpach.

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy