Reklama

McRae wierny Fordowi

Szkocki kierowca rajdowy Colin McRae przedłużył o dwa lata kontrakt z zespołem Forda. 32-letni as kierownicy i były mistrz świata w rajdach samochodowych jest przekonany, że ford focus wrc jest samochodem, który pozwoli mu ponownie sięgnąć po tytuł najlepszego kierowcy rajdowego na świecie.

Szkocki kierowca rajdowy Colin McRae przedłużył o dwa lata kontrakt z zespołem Forda. 32-letni as kierownicy i były mistrz świata w rajdach samochodowych jest przekonany, że ford focus wrc jest samochodem, który pozwoli mu ponownie sięgnąć po tytuł najlepszego kierowcy rajdowego na świecie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Colin zostaje z nami - powiedział Martin Whitaker, dyrektor European Ford Racing. Fakt, że najlepszy kierowca będzie jeździł naszym samochodem dowodzi, iż zdołamy przywrócić Fordowi jego dawną świetność i ponownie zagości on na szczycie światowego sportu motorowego. - dodał Whitaker.

Reklama

W tym sezonie Colin McRae zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata. Tuż za nim jest partner z zespołu Forda - Hiszpan Carlos Sainz. Po dwóch zwycięstwach w tegorocznych rajdach (Rajd Hiszpanii i Rajd Grecji) Ford zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji konstruktorów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy