Reklama

Marek Nyga rezygnuje ze startów w zespole Yamahy

Po ostatnio rozegranym wyścigu na torze w Brnie o Mistrzostwo Świata w kategorii Endurance Marek Nyga podjął decyzję, że rezygnuje ze wspólnych startów w polskim zespole Castrol Yamaha Endurance Team Poland w sezonie 2003.

Niestety Marek nie wystartuje w tym sezonie w żadnej kategorii ze względu na niekompletny budżet.

Skupiamy się na sezonie 2004 i prawdopodobnie Marek powróci do kategorii Supersport 600 w Mistrzostwach Polski lub dojdziemy do porozumienia z angielskim zespołem PhaseOne Endurance, z którym Marek odbył testy w lutym bieżącego roku na torze Cartagena w Hiszpanii.

Marek Nyga: - ...nie jestem zadowolony z tego, że nie będę w tym sezonie obecny na torze ale z uwagi na sytuację uważam, że decyzja którą podjąłem jest słuszna. Staram się powrócić do startego zespołu, mam na myśli ludzi, z którymi wspólnie osiągałem sukcesy, przy których miałem motywację i osiągałem zamierzony cel. Moim celem są starty w Mistrzostwach Świata w kategorii Supersport 600 i chciałem przez starty w Mistrzostwach Świata Endurance wypromować swoje nazwisko celem pozyskania budżetu na sześćsetki. Teraz prawdopodobnie powrócę do Mistrzostw Polski SSP 600 i może udam mi się wystartować w jednej z rund MŚ SSP 600 celem określenia swojego miejsca w tak mocnej obsadzie...

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: mistrzostwo świata | starty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje