Reklama

Maluch - zabójcza maszyna

Chciałbym wtracic klika slow do artykułu "Maluch wiecznie żywy...". Zastanawia mnie czy za przykładem "procesów tytoniowych" dotyczących ich szkodliwości nie powinno się występować w procesach sądowych przeciw firmie FIAT jako producentowi zabójczej maszyny nazwanej Maluchem, niby-auta nie spełniającego podstawowych parametrów bezpieczeństwa!!!

Chciałbym wtracic klika slow do artykułu "Maluch wiecznie żywy...". Zastanawia mnie czy za przykładem "procesów tytoniowych" dotyczących ich szkodliwości nie powinno się występować w procesach sądowych przeciw firmie FIAT jako producentowi zabójczej maszyny nazwanej Maluchem, niby-auta nie spełniającego podstawowych parametrów bezpieczeństwa!!! Proszę Państwa tu nie ma się z czego cieszyć!!! Ten wyrób powinien być tak jak papierosy opatrzony etykietą - "Jazda Maluchem grozi śmiercią a nawet kalectwem - Minister zdrowia i Minister transportu przestrzegają!!!"

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy