Reklama

Kuzaj toyotą, Sztuka seatem

W dniach 29-30 wrzesień odbędzie się Rajd Wisły, ósma a zarazem ostatnia eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Pod niebecność Kuliga faworytem zawodów będzie zapewne Leszek Kuzaj, który wbrew pojawiającym się informacjom, że pojedzie fordem focusem w Wiśle zjawi się toyotą corollą.

W dniach 29-30 wrzesień odbędzie się Rajd Wisły, ósma a zarazem ostatnia eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Pod niebecność Kuliga faworytem zawodów będzie zapewne Leszek Kuzaj, który wbrew pojawiającym się informacjom, że pojedzie fordem focusem w Wiśle zjawi się toyotą corollą. Tak przynajmniej powiedział INTERIA.PL. Tymczasem już na 100% wiadomo, że na Wiśle seatem cordobą WRC w barwach Warka Strong Club wystartuje Łukasz Sztuka.

Reklama

Łukasz ma już za sobą debiut w bardzo ciężkich warunkach panujących podczas Rajdu Karkonoskiego. Tam radził sobie dobrze, mamy więc nadzieję, że tym razem będzie jeszcze lepiej - powiedział Mariusz Ficoń - szef zespołu Warka Strong Club. Na pewno jego atutem będzie tu doskonała znajomość specyfiki trasy Rajdu Wisły. To rodzinne tereny Łukasza, na których zaczynał swą przygodę z tym sportem. Będzie też na pewno mocno dopingowany przez licznych kibiców, wśród których jest bardzo popularny i lubiany. Sympatyczną atmosferę tej imprezy pamiętam jeszcze z czasu własnych startów. - dodał Ficoń.

Także Łukasz Sztuka jest pełen optymizmu.: -Bardzo się cieszę z tego startu. To dla mnie kolejna okazja do zebrania bezcennych doświadczeń. Postaramy się pojechać rozważnie, przyspieszając w miarę przejechanych kilometrów. Atut "własnego boiska" jest oczywiście ważny, ale nie należy go przeceniać. W rajdzie wystartuje wielu doświadczonych kierowców, którzy wielokrotnie jechali w Rajdzie Wisły i też czują się na tych trasach znakomicie. Oczywiście jeśli się uda, postaramy się włączyć do walki o czołowe miejsca..

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: leszek kuzaj | Łukasz | wrzesień | rajd | kuzaj

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy