Reklama

Kuzaj nadal z Mocnymi!

Podczas czwartej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy, która odbywała się w miniony weekend na trasie Wisła - Tychy - Wisła działacze Automobilklubu Śląskiego poinformowali nas, że otrzymali list z rajdowego teamu Mocne Rally. W liście tym znajdować się miały przeprosiny za zachowanie Leszka Kuzaja podczas zakończenia rajdu Wisły oraz informacja, że Mocne postanowiły rozwiązać umowę z tym zawodnikiem.

Podczas czwartej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy, która odbywała się w miniony weekend na trasie Wisła - Tychy - Wisła działacze Automobilklubu Śląskiego poinformowali nas, że otrzymali list z rajdowego teamu Mocne Rally. W liście tym znajdować się miały przeprosiny za zachowanie Leszka Kuzaja podczas zakończenia Rajdu Wisły oraz informacja, że Mocne postanowiły rozwiązać umowę z tym zawodnikiem.

W związku z tą, przekazaną publicznie (!), informacją skontaktowaliśmy się z Agatą Misiorną z Mocne Rally Team. Stwierdziła ona stanowczo, że team nie wysyłał żadnego listu do Automobilklubu Śląskiego oraz że nie miał i nie ma zamiaru zrywać kontraktu z Leszkiem Kuzajem.

Reklama

Skontaktowaliśmy się także z Kuzajem. I on zaprzeczył informacjom Automobilklubu Śląskiego. To kolejna nieczysta zagrywka działaczy AŚ - powiedział INTERIA.PL. Leszek Kuzaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tychy | przeprosiny | działacze | Wisła | kuzaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy