Reklama

Kuzaj dla INTERIA.PL

Po informacji dotyczącej kalendarza przyszłorocznych startów Krzysztofa Hołowczyca o komentarz poprosiliśmy jego rywala Leszka Kuzaja.

- Zapewne wiesz, że Hołowczyc w przyszłym roku będzie startował w Polsce nie byle jakim samochodem - Peugeotem 206 WRC.

- Oczywiście wiem i bardzo się z tego cieszę, bowiem mam z "Hołkiem" kilka rachunków do wyrównania. Pojawienie się tak dobrego samochodu jak Peugeot 206 WRC z jednej strony podniesie rangę naszych zawodów, z drugiej zaś spowoduje, że Hołowczyc nie będzie mógł już narzekać na sprzęt.

- Ty prawdopodobnie będziesz jeździł Toyotą Corollą WRC. Czy uważasz, że samochód ten ma szanse w rywalizacji z peugeotem?

Reklama

- Mam nadzieję, że ta moja "wiekowa babcia" jakoś poradzi sobie na odcinkach specjalnych. Przy okazji dodam, że "corollkami" jeździć będą prawdopodobnie także Kuchar i Czopik.

- Nie miałeś ochoty na peugeota?

- Oczywiście, że miałem. Toczyły się nawet na ten temat dość zaawansowane rozmowy, które w pewnym momencie nagle się urwały. Teraz wiem, dlaczego...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: hołowczyc | wrc | kuzaj

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy