Reklama

Kulig dla INTERIA.PL

Jak już informowaliśmy Janusz Kulig nie wystartuje w zbiżającym się Rajdzie Cypru, kolejnej eliminacji Mistrzostw Świata. Tym samym nie zostanie sklasyfikowany w FIA Team's Cup. Przypomnijmy, że na początku sezonu plany zakładały start krakowskiego kierowcy w sześciu eliminacjach Mistrzostw Świata i udział w kilku rajdach w Polsce. Sytuacja zmieniała się jednak na tyle, że zespół musiał zweryfikować plany.

A oto co Janusz Kulig powiedział na ten temat INTERIA.PL: W Rajdzie Cypru nie wystartuję. To jest już pewne. Wprawdzie nie znam jeszcze oficjalnego stanowiska kierownictwa teamu, ale przypuszczam, że decyzja ta podyktowana jest priorytetami sponsorów. A one koncentrują się na Mistrzostwach Polski.Tym samym FIA Team's Cup spadł na drugi plan. Nie oznacza to jednak, że nie pojawię się już w tym roku na rajdzie do Mistrzostw Świata. Planuję start w rajdzie Safari lub San Remo. Zresztą tegoroczny sezon mam bardzo napięty - w 2001 roku wystartuję w sumie w 16 rajdach (8 w Polsce, 6 na Słowacji i w Czechach, 2 w Mistrzostwach Świata - przyp. red.). To rekord w mojej karierze! .

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: fia | start | team | plany | janusz kulig | kulig

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy