Reklama

Kuchar 12 w Nowej Zelandii

Marcus Gronholm prowadzi po dwóch etapach rajdu Nowej Zelandii. Drugi w klasyfikacji jest Harri Rovanpera ze stratą ponad 55 sekund a trzeci Petter Solberg. Tomasz Kuchar i Maciej Szczepaniak na pierwszych dwóch odcinkach pętli plasowali się tuż za fabrykami na dwunastych miejscach, a na trzecim nieznacznie ulegli tylko Kristianowi Sohlbergowi i po dwóch etapach utrzymują znakomitą dwunastą lokatę w klasyfikacji generalnej. Warto podkreślić, że Marcus Groenholm oraz jego zespół Peugeot zapewnili sobie już tytuły rajdowych mistrzów świata w sezonie 2002.

Więcej przeczytasz tutaj

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kuchar

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy