Reklama

Kubica na Sepang

Po pierwszym wyścigu sezonu, rozegranym w Bahrajnie, zespoły Formuły 1 nie mają ani chwili wytchnienia. Druga z osiemnastu rund tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1 - Petronas Grand Prix Malezji - odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 19 marca. Zespół BMW Sauber F1 Team, w składzie którego jest Robert Kubica oczekuje domowego wyścigu swojego głównego sponsora, firmy Petronas, przygotowując się do wymagającego wyścigu w tropikalnych warunkach.

Oto co przed jutrzejszymi treningami powiedział Robert: Sepang to kolejny tor, którego jeszcze nie znam, ale po pozytywnych doświadczeniach z Bahrajnu mam nadzieję, że tego obiektu nauczę się równie szybko. Oczywiście moim celem jest jak najlepsze wspieranie zespołu, a dla mnie najważniejsze będzie przejechanie jak największej liczby okrążeń i wykonanie założonych wcześniej zadań.

Weekend w Bahrajnie pokazał, że bardzo ważne jest zebranie odpowiednich danych już podczas piątkowych treningów. Nigdy nie jeździłem w tak ekstremalnych warunkach jakie panują w Malezji, więc w tym zakresie również zdobędę bardzo cenne doświadczenia. Nie mogę się doczekać wizyty w Kuala Lumpur i odwiedzenia wież Petronas Twin Towers, o których wiele słyszałem. Dla mnie będzie to kolejny bardzo interesujący weekend.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: robert | sepang | Robert Kubica

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama