Reklama

Koniec CLS

Zanim na salonie samochodowym w Paryżu przyjdzie nam powitać nowe modele, trzeba pożegnać te, które schodzą ze sceny.

Niedawno informowaliśmy, że do lamusa odchodzą właśnie obecne generacje BMW M5 i M6 oraz audi RS6. Teraz przyszła też pora na mercedesa CLS.

Ostatni egzemplarz auta, które zadebiutowało w 2003 roku na salonie samochodowym we Frankfurcie, zjechał z taśmy 26 lipca. Czarny CLS z 5,5 litrowym V8 o mocy 350 KM zamówiony został przez jednego z amerykańskich klientów Mercedesa.

Kolejna generacja (typoszereg C218) auta, które zapoczątkowało modę na tzw. "czterodrzwiowe coupe" zaprezentowana zostanie już za kilka tygodni, na salonie samochodowym w Paryżu.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy