Reklama

Kobieta podniosła szlaban i...

Pociąg Intercity uderzył w poniedziałek nad ranem w samochód osobowy na przejeździe kolejowym w Poznaniu. Kierująca autem, która została lekko ranna, sama podniosła szlaban i wjechała na tory.

Do wypadku doszło około godziny 4 rano. 37-letnia poznanianka kierująca fordem Ka postanowiła nie czekać, aż otworzą się szlabany na przejeździe kolejowym na linii Poznań - Szczecin na poznańskiej Woli. Ominęła stojącą przed przejazdem ciężarówkę, podniosła zaporę i wjechała na tory.

Do przejazdu zbliżał się pociąg, który mimo hamowania uderzył w stojący na torach samochód. Kobieta lekko ranna trafiła do szpitala, gdzie okazało się, że ma około 1,1 promila alkoholu we krwi.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: tory | pociąg | ranni | szlaban

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy