Kalendarz Pirelli 2007

"Znajdujemy się w pokoju, w którym jest tylko łóżko i prześcieradło. Chcieliśmy, aby zdjęcia były bardzo osobiste i intymne, jak gdybyśmy fotografowali przyjaciółki" - mówi Inez.

Te nowatorskie ujęcia pięciu gwiazd silnie kontrastują z ich wizerunkiem znanym z mediów - fotografiami na czerwonym dywanie podczas premier filmowych, zdjęciami z sesji dla kolorowych czasopism czy fotkami robionymi ukradkiem przez paparazzich.

Reklama

Kalendarz na 2007 rok to niezwykła kolekcja prostych, elektryzujących zdjęć,

z których wyłania się szczegółowy obraz kobiecej psychiki. Inez, znakomita portrecistka, szybko nawiązała kontakt z gwiazdami i sprawiła, że czuły się swobodnie. Starała się uchwycić ukryte i najsilniejsze cechy każdej z bohaterek. Tak więc Penelope jest przedstawiona jako "żywiołowa i zmysłowa", Hilary to "naturalna i wysportowana prawdziwa amerykańska piękność", Lou jest "elegancka i pewna siebie", Naomi "smukła, wytworna, słowem stanowiąca uosobienie angielskiej perfekcji", a Sophia Loren to "supergwiazda i legenda".

Wynik tej wyjątkowej sesji to 26 niezwykle przejmujących czarno-białych fotografii. Oświetlenie, kompozycja i nastrój tych naturalnych zdjęć dają nam wszystko, czego moglibyśmy oczekiwać od tak znamienitej i uznanej w świecie pary fotografów, jakimi są Inez i Vinoodh.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje