Reklama

Jesteś właścicielem Mazdy? Jeżeli tak, to...

...napisz do nas. Chcemy dowiedzieć się jaki konkretnie masz model, ile ma lat, jaki przebieg i... czy jesteś zadowolona bądź zadowolony ze swojego auta.

Przez wiele lat do Mazdy podchodzono w Polsce bardzo nieufnie. Wprawdzie jakość samochodów nie dawała podstaw do obaw, jednak brak przedstawicielstwa w naszym kraju sprawiał, że dostępność części zamiennych nie była tak dobra, jak w przypadku Toyoty czy Nissana. Na szczęście okazało się, że modele 323 czy 626 nie potrzebowały ich zbyt wiele. Ci, którzy zdecydowali się wybrać tę markę przeważnie byli zadowoleni.

Reklama

Dziś, po kilkunastu latach nieobecności, Mazdy znów można w Polsce kupić jako nowe.

Masz pachnącą nowością Mazdę, a może taką, która lata świetności ma już za sobą? Podziel się wrażeniami z eksploatacji na naszym profilu (musisz go wcześniej "polubić") na Facebooku (to TUTAJ). Najciekawsze wpisy nagrodzimy bardzo fajnymi nagrodami. Jakimi? TUTAJ je zobaczysz!

PS. Niebawem podobne "akcje" z innymi markami samochodów. Jeżeli więc masz Toyotę, Fiata, Alfę Romeo, Lancię, Mercedesa, BMW, Volvo, Skodę, Volkswagena, Audi czy... nawet Porsche bądź czujny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje