Reklama

INTERIA.PL najszybsza

W okolicach Dębicy odbyła się trzecia eliminacja rajdowych samochodowych mistrzostw Polski dziennikarzy. Na starcie stanęło ponad 30 załóg reprezentujących prasę, radio, telewizję i ... internet.

Zawody, które zorganizował Automobilklub Stomil w Dębicy i Auto Klub Dziennikarzy składały się z jazdy okrężnej i 19 odcinków specjalnych. Miło nam poinformować, że rajd wygrała załoga INTERIA.PL, która pokonała team Echa Dnia z Kielc i Moto Kuriera.

Wkrótce czwarta i ostatnia tegoroczna eliminacja RSMPD, która odbędzie się w Wiśle. Duże szanse na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej mają nasi ludzie. Będziemy trzymać kciuki!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dębica

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy