Reklama

Imponujących rozmiarów lufa!

W kioskach pojawił się już nowy numer magazynu OFFROAD.PL. W nim prawdziwa gratka dla miłośników wagi ciężkiej i militariów.

Opis czołgu T 72 znajdującego się na wyposażeniu Wojska Polskiego jest od 1978 roku. T 72 to czołg ogromny, a jego największą zaletą jest imponujących rozmiarów... lufa.

W numerze znajdziecie też m.in:

Land Rover Discovery II

Obudowany automatyką

W tym miejscu menu bardzo rzadko pojawia się samochód używany. Tym razem jednak zrobiliśmy wyjątek, a to za sprawą opisywanego auta. W końcu tak szacowny pojazd jak Land Rover Discovery II zasługuje na najlepsze miejsce.

Mercedes GLK

Kompaktowy wnuczek

Wszyscy już mają, więc Mercedes też chce. Z tej właśnie chęci, a właściwie z dziury w ofercie, wynika Mercedes GLK - nowy, mały SUV.

Reklama

Rajd Drezno-Wrocław

Cel - dotrzeć do mety

Największy i najtrudniejszy maraton off-roadowy w Europie - Rajd Drezno - Wrocław w obszernej relacji z placu boju.

SsangYong Actyon Sports

Niszowiec

Chociaż powszechnie kojarzy się z negatywnym bohaterem Gwiezdnych Wojen SsangYong Actyon Sports to samochód. A czy dobry? Sprawdziliśmy podczas testu.

Renault Koleos 2.0 dCi - 2.0 i

170 koni na dwa sposoby

Porównanie inne niż wszystkie. Zamiast zderzać ze sobą dwa różne samochody my zderzamy dwa Renault Koleosy - jeden w benzynie, drugi w dieslu.

Gaz w autach

Alternatywne zasilanie

Ceny paliw rosną, więc poszukiwania rozwiązań najbardziej ekonomicznych mają bardzo wiele sensu. W czołówce dla oszczędnych nieustannie utrzymuje się gaz.

OFF-ROAD PL
Dowiedz się więcej na temat: Mercedes

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy