"Hołek" na Kormoranie i ... Cyprze

Nie potwierdziły się informacje o absencji Krzysztofa Hołowczyca na rajdzie Kormorana (21-22 lipiec). Jak nas poinformował Andrzej Borowczyk z teamu Wizja TV Turning Point najbliższe plany "Hołka" to start w eliminacji RSMP w Olsztynie i ... na Cyprze (wrzesień) w eliminacji RSMŚ, która zastąpi Rajd Chin.

Krzysztof Hołowczyc to twardy chłop. Po kontuzji jakiej nabawił się w Grecji już doszedł do zdrowia. Przypomnijmy, że podczas 47 edycji Rajdu Akropolu na trzecim odcinku musiał wycofać się z walki kiedy w jego subaru uszkodzeniu uległo zawieszenie przedniego lewego koła a w chwilę później zepsuł się układ wspomagania kierownicy. Prowadzenie samochodu rajdowego bez wspomagania i jednym niesterowalnym kołem prawie uniemożliwia kontynuację rajdu. Pomimo tego Krzysztof i Jean Marc jechali dalej. Dopiero 800 metrów przed metą, na skutek nadmiernego wysiłku - odnowiona kontuzja prawego stawu barkowego Krzysztofa Hołowczyca - spowodowała definitywne wycofanie się z rajdu.

Reklama

Jak nas poinformował Andrzej Borowczyk z teamu Wizja TV Turning Point najbliższe plany startowe "Hołka" to udział w Rajdzie Kormorana (21-22 lipiec) oraz w eliminacji RSMŚ na Cyprze (wrzesień).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Hołowczyc | kormoran | plany | wrzesień | wizja | hołek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy